Zobacz nasz Facebook

KOLEJ KRZESEŁKOWA W BIAŁYM JARZE

Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar – tu sezon trwa cały rok!!


NARTY

Wyciąg w Białym Jarze to najlepsze miejsce by zacząć swoją przygodę z nartami. Szerokie, łagodne stoki, nowoczesna infrastruktura i gorąca atmosfera to nie jedyne zalety Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Jako nieliczni w Europie i jedyni w całych Sudetach posiadamy kanapy z osłonami, które chronią od wiatru padającego śniegu. Brak kolejek, wysoka przepustowość pozwalają cieszyć się każdą chwilą spędzoną na stoku, a podgrzewane siedziska dodatkowo ocieplają i tak już gorącą atmosferę naszej Stacji Narciarskiej.


TRASY

Przygotowaliśmy dla Państwa 3 trasy o różnym poziomie trudności. Niebieska o długości 1100m oraz dwie czerwone – 800m i 600m. Stwarzają one idealne warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sportach zimowych. Bardziej wymagający, również znajdą coś dla siebie. Szerokie, równomiernie nachylone trasy są nie tylko ratrakowane, ale także oświetlane po zmroku więc pozwalają cieszyć się wypoczynkiem od rana aż do późnej nocy.

 

USŁUGI

Do Państwa dyspozycji przy wyciągu znajdują się Centrum Szkoleniowe M&M z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN,  dwie wypożyczalnie ze sprzętem narciarskim oraz ogródek dziecięcy z taśmą Sun Kid która umożliwia bezkolizyjną naukęjazdy na nartach czy snowboardzie.


GODZINY

Wyciąg funkcjonuje od godziny 09:00 do godziny 22:00. Od godziny 16:00 wszystkim narciarzom i snowboardzistą proponujemy jazdę nocną – nie nudź się w zimowe wieczory i spędzaj aktywnie czas na stokach Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Wiosną, latem i jesienią wyciąg dostępny jest dla turystów pieszych – skróć sobie drogę na Śnieżkę.

 

 

 

 

Galeria

Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar