Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK
WERSJA BETA
A
A
A
Kontrast

Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki – Karpacz

25411
Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki – Karpacz
W dniach 23-28.01.2012 odbyły się w Karpaczu Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki. Jest to pierwsza edycja imprezy, która stanowi spin-off Mistrzostw Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek organizowanych corocznie w nadbałtyckich kurortach.
 
Tym razem najlepsi prezenterzy muzyczni musieli zmierzyć się w zimowych warunkach. W godz. 12.00-15.00 przez wszystkie dni  trwały konkursy i zabawy na tarasie „Dworu Liczyrzepy”, w których wygrać można było atrakcyjne nagrody ufundowane prze „Sandra SPA” i „Dwór Liczyrzepy”.
 
Rywalizację w dniach 23-25.01.2012 prowadzili Bogusław Ceglarski, Jan Gierszanin i gość specjalny – Janusz Szkwarek, zaś finał w dniu 26.01.2012 DJ Krzysztof „Jankes” Jankowski z „ESKA TV”. Przewodniczącym jury był Piotr Kuźniak, wokalista „Trubadurów”.
 
W poniedziałek miała miejsce aklimatyzacja i konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą, czyli tzw. „Turniej o Beczkę Piwa”, którą wyborem uczestników imprezy wygrał jeleniogórzanin Dariusz Dąbrowski – DJ Siwy. W dniu mistrzostwom towarzyszył także kulig zorganizowany przez „Western City” przed Hotelem „Relaks”.
 
Spośród finałowej szóstki „showmanów”, w dniu 26.01.2012 (de facto 27.01.2012 – wyniki ogłoszono po północy) wyłoniono czterech zwycięzców:
1. miejsce – duet:
Gzula Daniel, DJ Maxx i Adam Grot, DJ Adaś Żabia Wola;
2. miejsce – Paweł Hetman z Krakowa, znany jako DJ Namteh;
3. miejsce – Wojciech Nadolski ze Zblewa, znany DJ Max.
 
Laureaci otrzymali profesjonalny sprzęt muzyczny. Dodatkowo nagrodą publiczności – beczką piwa zostali wyróżnieni DJ Maxx i DJ Adaś, którzy ‘podzielili się’ wygraną z uczestnikami imprezy. W dniach 27 i 28 stycznia o godz. 21.00 rozpoczną się imprezy „Final
Party” z udziałem finalistów mistrzostw oraz zaproszonych gości.
 
Tekst, zdjęcia i filmy: dr Zbigniew Piepiora
 
© 2014 Karpacz Wszystkie prawa zastrzeżone.
Współpraca: RST - Pomysły i technologie Współpraca: RST - Pomysły i technologieSystem rezerwacji: BedBooking System rezerwacji: BedBooking
Realizacja: Marcom Interactive