powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
9.04.2019

Wybory do Parlamentu Europejskiego


Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem https://bip.karpacz.pl/artykuly/630/2019-wybory-do-parlamentu-europejskiego, znaleźć można informacje dotyczące zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku wyborów do Parlementu Europejskiego, w tym informacje dla kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

Jednocześnie informujemy, że postanowieniem nr 63/2019 Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze I z dnia 8 kwietnia 2019 r. w sprawie podziału Gminy Karpacz na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych zmieniona została siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Karpaczu na Niepubliczną Szkołę Podstawową w Karpaczu, Szkoła 707, ul. Myśliwska 15c.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij