powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
5.03.2018

Trwają zapisy na kurs samoobrony dla kobiet


Urząd Miejski w Karpaczu wraz z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze zapraszają mieszkanki Karpacza do udziału w zajęciach w ramach drugiej edycji programu prewencyjnego pn. "Bezpieczna w swoim mieście”.

W ramach programu przewidziany jest kurs samoobrony, prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, ćwiczenia z policyjnym psychologiem oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Głównym celem kursu samoobrony jest przygotowanie mentalne i fizyczne jego uczestniczek do uniknięcia lub odparcia bezpośredniego ataku, poprzez nauczenie się prostych i niezawodnych technik obrony i walki wręcz. Prelekcje i ćwiczenia mają także na celu podniesienie świadomości prawnej w kwestii zapobiegania przemocy w rodzinie i w relacjach międzyludzkich.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy poniedziałek począwszy od 16 kwietnia br. w godzinach 18:00-19:00 na Hali Sportowej przy Zespole Szkół przy ul. Konstytucji 3 Maja 48 A. Przewidywany termin zakończenia zajęć to 14 maja 2018 r. Udział w programie jest bezpłatny.

Na zajęcia zalecany jest strój sportowy, niekrępujący ruchów i wyłącznie obuwie sportowe. Warto zabrać również ręcznik i wodę do picia.

Zainteresowane udziałem panie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 76 19 789 lub bezpośrednio w Referacie Informatyzacji, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Karpaczu, w pokoju nr 4 (parter), budynek „B” w godzinach pracy urzędu. Termin zapisów przesunięty do 13 kwietnia.

Zapraszamy serdecznie!

Trwają zapisy na kurs samoobrony dla kobiet