powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Jak dojechać?

Jak dojechać?

Samochodem

Odległość z Wrocławia wynosi 120 km, a dojazd powinien zająć około 2 godzin. Z autostrady A-4 na węźle w Kostomłotach trzeba zjechać na drogę nr 5 w kierunku Strzegomia i Jeleniej Góry. Dojeżdżamy nią do Bolkowa, gdzie droga nr 5 przechodzi w drogę nr 3. Na przedmieściach Jeleniej Góry należy wjechać na miejską obwodnicę kierując się na Karpacz. Z Bolkowa można także kontynuować jazdę drogą nr 5. Kierujemy się wtedy na Kamienną Górę i Kowary, a stamtąd na Ścięgny i Karpacz.

Pociągiem

Obecnie nie ma możliwości dojazdu pociągiem do samego Karpacza. PKP kursuje kilka razy dziennie do Jeleniej Góry. Stamtąd można przesiąść się na autobus lub bus do Karpacza.

PKS/BUS

Miasto posiada dużą częstotliwość połączeń komunikacją prywatną oraz PKS z Jelenią Górą. Czas przejazdu wynosi około 20-30 minut. Ponadto Karpacz jest skomunikowany z dużymi miastami (m.in. Głogowem, Legnicą, Łodzią, Wałbrzychem, Warszawą, Wrocławiem i Zieloną Górą).

 

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij