Karpacz z dzieckiem

Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej wymagającymi klientami są dzieci. Staramy się bardzo, aby właśnie ci najmłodsi goście zapamiętali pobyt w naszym mieście na długo. Zarówno latem jak i zimą znajdziecie w Karpaczu atrakcje szyte na ich miarę!

W lecie rodziny z dziećmi zachęcamy do krótkich wycieczek pieszych w Karkonosze – trasę do schroniska nad Łomniczką czy do Samotni da radę przejść prawie każdy maluch, no może – z małą pomocą rodziców. Jeśli szukacie Państwo spokojnej trasy na spacer z wózkiem dziecięcym – czerwony szlak od Orlinka do schroniska nad Łomniczką będzie idealny. Na maluchy, które rozpiera energia, czeka trasa zdrowia na górze Pohulanka w centrum miasta, z kilkunastoma przyrządami gimnastycznymi, na których można się porządnie wyszaleć i zmęczyć. Również wizyta w Parku Bajek na Wilczej Porębie pozwoli rozładować energię, bo to prawdziwe królestwo dzieci, z placem zabaw, trampoliną i wieloma innymi atrakcjami. Odpoczynek znajdziecie wszyscy przy zaporze na Łomnicy – można tu poobserwować i nakarmić kaczki, a w upalne lato popluskać się w lodowatej wodzie prawdziwej górskiej rzeki.

Na odważnych czekają parki linowe, tory saneczkowe i Krucze Skały, na których można spróbować swoich sił we wspinaczce – oczywiście pod czujnym okiem instruktora. Niemałych emocji dostarczy udział w napadzie na bank w pobliskim Western City. Wyciszenia poszukajcie w lokalnych muzeach – Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek czy w Karkonoskich Tajemnicach – to nie tylko ekspozycje, ale również spora dawka wiedzy o terenie, na którym się znajdujecie. A jeśli podczas pobytu w Karpaczu nie natknęliście się jeszcze na Ducha Gór - zajrzyjcie do Muzeum Lego, gdzie stoi figura Karkonosza zbudowana z tysięcy dobrze Wam znanych klocków.

W co można natomiast pobawić się w Karpaczu zimą? W szalone zjazdy na sankach i oponach w specjalnie przygotowanych i bezpiecznych miejscach. W pierwsze kroki na nartach – z instruktorem, na jednym z licznych, przyjaznym dzieciom stokach narciarskich. W łyżwiarstwo na lodowisku sztucznym lub naturalnym i koniecznie w wieczorny kulig z pochodniami.

Zapraszamy!

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij