Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
10 Sty 2024

Budżet Obywatelski Karpacza - LISTA ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW


Cieszymy się z zaangażowania naszej społeczności w tworzenie projektów, które mogą wpłynąć na rozwój naszego miasta. Poniżej znajduje się lista inicjatyw, które zostały zgłoszone oraz poddane ocenie i weryfikacji przez komisje.

LISTA ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW

Otwarty został etap odwołań dla projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Karpacza. Projektodawcy, których projekty zostały odrzucone lub zakwestionowane, mają teraz możliwość skorzystania z procedury odwoławczej. Więcej informacji na temat procesu odwołań tutaj

SPOTKANIE INFORMACYJNE 1 LUTEGO 2024 R. GODZ. 18:00 - Sala Konferencyjna - Stadion Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się więcej o projektach i zdecydować, które z nich zasługują na wsparcie.

ETAP GŁOSOWANIA - 2-16 LUTEGO 2024 R. 


ETAP OCENY PROJEKTÓW DO 10 STYCZNIA 2024 R. 


ETAP ZGŁASZANIA PROJEKTÓW  11-27 GRUDNIA 2023 R. 


Ruszyła kolejna, tym razem jubileuszowa edycja Budżetu Obywatelskiego Karpacza :) To już 10 lat wspólnego kształtowania lokalnej przestrzeni, realizowania marzeń i tworzenia miejsc potrzebnych mieszkańcom. Pragniemy, aby ten rok był wyjątkowy - pełen inspiracji i jeszcze większego zaangażowania! Nie czekaj — dołącz i weź udział w tworzeniu lepszego jutra dla nas wszystkich. Twoje zaangażowanie ma ogromne znaczenie! 

W 2024 r. pula środków wynosi 300.000 zł :

100.000 zł projekty ogólnomiejskie + 50.000 zł dla każdej ze stref

Wejdź na stronę https://karpacz.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski i dowiedz się więcej! 

Budżet Obywatelski Karpacza - LISTA ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW