Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
27 Lut 2024

Budżet Obywatelski Karpacza - WYNIKI GŁOSOWANIA


WYNIKI GŁOSOWANIA

ETAP GŁOSOWANIA: 2-16 LUTEGO 2024 R.

Ogłaszamy etap głosowania! To Wasza szansa, aby aktywnie decydować o kierunku rozwoju Karpacza. Głosować można od 2 do 16 lutego 2024 r. na stronie https://karpacz.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski lub pobierając tradycyjną kartę do głosowania w Kancelarii Urzędu Miejskiego (ul. Konstytucji 3 Maja 48B). 

Informujemy, że etap odwołań od wyników oceny projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego został zakończony. Poniżej znajduje się ostateczna lista inicjatyw przyjętych do głosowania.

OSTATECZNA LISTA PROJEKTÓW PRZYJĘTYCH DO GŁOSOWANIA

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 1 lutego 2024 r. o godzinie 18:00 - Sala Konferencyjna, Stadion Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się więcej o projektach i zdecydować, które z nich zasługują na wsparcie.

ETAP GŁOSOWANIA - 2-16 LUTEGO 2024 R. 

ETAP OCENY PROJEKTÓW DO 10 STYCZNIA 2024 R. 

ETAP ZGŁASZANIA PROJEKTÓW  11-27 GRUDNIA 2023 R. 

Ruszyła kolejna, tym razem jubileuszowa edycja Budżetu Obywatelskiego Karpacza :) To już 10 lat wspólnego kształtowania lokalnej przestrzeni, realizowania marzeń i tworzenia miejsc potrzebnych mieszkańcom. Pragniemy, aby ten rok był wyjątkowy - pełen inspiracji i jeszcze większego zaangażowania! Nie czekaj — dołącz i weź udział w tworzeniu lepszego jutra dla nas wszystkich. Twoje zaangażowanie ma ogromne znaczenie! 

W 2024 r. pula środków wynosi 300.000 zł :

100.000 zł projekty ogólnomiejskie + 50.000 zł dla każdej ze stref

Wejdź na stronę www.karpacz.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski i dowiedz się więcej! 

Budżet Obywatelski Karpacza - WYNIKI GŁOSOWANIA