powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
1.06.2018

Dzień Dziecka w Karpaczu


Pierwszy dzień czerwca to prawdopodobnie najbardziej radosny dzień w roku! Tak przynajmniej spędziliśmy go w Karpaczu! :) Z okazji Dnia Dziecka odbyła się miejska impreza z masą atrakcji dla wszystkich dzieci.

Najmłodsze przedszkolaki z wielką frajdą skakały na dmuchanych zamkach i oglądały występ klauna Rufi Rafi. Po skończonym spektaklu odbyły się także warsztaty, podczas których dzieci miały szansę spróbować własnych sił w cyrkowych sztuczkach.

Dla nieco starszych przygotowano liczne atrakcje sportowe, kreatywne i artystyczne. Wśród nich znalazły się m.in. gry pneumatyczne: gigantyczne piłkarzyki, dart i bramka celnościowa, warsztaty programowania, ścianka wspinaczkowa czy szkolny przegląd „Mam Talent”. Radość na twarzy można było uwiecznić w pamiątkowej fotobudce, a następnie schłodzić się nieco pod wodną kurtyną na deptaku.

Jak przystało na Dzień Dziecka nie mogło zabraknąć także waty cukrowej i lodów od Czekoladziarni Mount Blanc.

Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy Związkowi Gmin Karkonoskich, producentowi wody Jaworowy Zdrój oraz Radzie Rodziców.

PR /01.06.2018/

Dzień Dziecka w Karpaczu

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij