powrót ical
drukuj     rozmiar tekstu - +

Festiwal Dobra

Park przy ul. Mickiewicza
15 Cze 2019 14:00
15 Cze 2019 18:00

Festiwal Dobra

Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra" - zaprasza na kolejny FESTIWAL DOBRA!

15 czerwca 2019
godz. 14-18
park przy ul. Mickiewicza

Dobro, które otacza Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” na co dzień, będzie tematem przewodnim festiwalu. Pod hasłem „Łączy Nas Dobro” zaprezentują się dolnośląskie, dobre aktywności, dobre słowa, dobre smaki i dobra muzyka. Pod hospicyjną Flagą Dobra obecni będą również podopieczni i personel hospicjum.

Strefa Dobrej Muzyki

Gościem specjalnym Festiwalu Dobra będzie Alicja Janosz, która zabierze nas wraz ze swoim zespołem w muzyczną podróż

Strefa Dobrego Smaku
Gospodynią strefy będzie Katarzyna Gubała, blogerka, propagatorka zdrowego żywienia, autorka książki pt. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”. Z dobrą energią i uśmiechem wyczaruje dla gości festiwalowych roślinne pyszności. Pokazowi kulinarnemu wraz z degustacją towarzyszyć będzie prezentacja znakomitych dolnośląskich przysmaków: znajdą się tam kiszonki z Gospodarstwa Rolnego M. Sznajder z Doliny Baryczy, naturalne soki, wypieki, słodkości m.in. ciasta Tago, zdrowe oleje. Wszystkie te dobre smaki otoczone będą wonnymi ziołami z firmy „Baziółka”.

Strefa Dobrej Aktywności
Tu królować będzie dobra zabawa i ruch pod wodzą Kuby Kocięby z Dolnośląskiego Bractwa Wodzirejów Freak Frak. Zabawy, animacje i mini-warsztaty dla dzieci sprawią, że każda rodzina spędzi tu miło czas. Swój występ będzie miała pełna energii Akademia Wychowania Tanecznego z Karpacza.

Strefa Dobrego Słowa
To miejsce spotkania z historiami zamkniętymi w książkach dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do ich odkrywania. A może ktoś z małych gości będzie miał ochotę zrobić samemu książkę?

Sadzonki Dobra
Sadzonki Dobra są symbolem pracy Hospicjum "Formuła Dobra" na rzecz naszych Podopiecznych i ich rodzin. Partnerem Specjalnym „Formuły Dobra” w ramach Sadzonek Dobra jest Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Podczas  Festiwalu Dobra swoje specjalne miejsce będą miały wyhodowane dla nas rosiczki. Nasi goście będą mogli nie tylko poznać ich magiczną, medyczną moc, ale zabrać je do domu i opiekować się tą niezwykłą roślinką, tak jak my opiekujemy się naszymi podopiecznymi.

14:00 start Festiwalu Dobra
14:30 występ Akademii Tanecznego Wychowania
15:00 gotowanie z Katarzyną Gubałą, zabawy i animacje z Wodzirejem
17:00 koncert Alicji Janosz