powrót ical
drukuj     rozmiar tekstu - +

Kabaretki

stok Kolorowa
21 Lip 2018 20:00
20 Lip 2018 22:00

Partnerzy

 • Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa
 • Hotel Artus
 • Hotel Relaks
Kabaretki

21 lipca 2018 r., godz. 20-22
stok Kolorowa, ul. Konstytucji 3 Maja

Wieczór z udziałem czołowych gwiazd polskiej sceny kabaretowej!

Tym razem wystąpią w Karpaczu: Kabaret K2, Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska.

Kabaret K2 zawiązał się w maju 2012 roku. Zwą się, a właściwie ksywują - barciś i mimi. Kojarzyć ich można z formacji: Babeczki z Rodzynkiem i Hlynur, które do niedawna współtworzyli. Głównym celem ich skeczy jest oczywiście rozbawienie widza, ale nie tylko… Starają się, żeby skecze były „o czymś”. Bacznie obserwują świat i szukają tematów dotyczących nas wszystkich . Nie pokazują ich jednak w skali 1:1, zawsze przetwarzają rzeczywistość, podkręcają absurdalność sytuacji.

Katarzyna Pakosińska to artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oprócz licznych występów estradowych ma na swoim koncie role filmowe, teatralne oraz spektakle telewizyjne. Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji.

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Partnerami imprezy są: Hotel Relaks, Hotel Artus, Centrum Rekreacji i Sportu "Kolorowa"

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
 1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
 2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
 3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
 5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
 6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
 7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
 8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
 9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij