Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
20 Sty 2023

Karpacz - Orlen Tour de Pologne Amatorów - ZAPISY


Ruszyły zapisy na najbardziej kultowy wyścig kolarski dla amatorów w Polsce. W tym roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w Karpaczu, a imprezę zaplanowano na 30 lipca.

Historia wyścigu dla amatorów organizowanego w ramach Tour de Pologne sięga 2010 roku. Wtedy odbyła się pierwsza edycja wyścigu, który z roku na rok stawał się coraz bardziej prestiżowy. ORLEN Tour de Pologne Amatorów to nie tylko walka z samym sobą i z plejadą znakomitych rywali, ale także okazja do przeżycia wspaniałej przygody i przejazd odcinkiem trasy Tour de Pologne UCI WorldTour.

Jaki dystans czeka na osoby uczestniczące w imprezie?

W Karpaczu, u podnóża Karkonoszy przygotowano dla amatorów piękną, lecz wymagającą trasę o długości 79 kilometrów, z kultowym podjazdem pod Orlinek. - Warto przygotowania rozpocząć już teraz, aby na trasie dobrze się czuć i spokojnie przejechać dystans. Zapowiada się naprawdę fajne wyzwanie dla wszystkich amatorów kolarstwa - zachęca do udziału Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Zapisy na wyścig są możliwe przez stronę www.langteamrace.pl, ale to nie koniec niespodzianek. W tym roku będzie można zbierać punkty do klasyfikacji generalnej cyklu ORLEN Lang Team Race. Pierwsze punkty można zdobyć 27 maja w Arłamowie, kolejne w Karpaczu, a wielki finał zaplanowano na 16 września w Bytowie! Zapisując się jednocześnie na wszystkie imprezy można zaoszczędzić od 80 do 390 zł.

Szczegółowe informacje na stronie www.langteamrace.pl

HARMONOGRAM IMPREZ:

27.05 ORLEN Lang Team Race – Arłamów
30.07 ORLEN Tour de Pologne Amatorów – Karpacz
16.09 ORLEN Lang Team Race – Bytów

Karpacz - Orlen Tour de Pologne Amatorów - ZAPISY