Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
28 Maj 2015

Konferencja WallStreet: 29-31 maja 2015 r. KarpaczKonferencja Wallstreet: 29-31 maja 2015 r.
Hotel Gołębiewski
www.sii.org.pl


Konferencja WallStreet to:

Blisko 1000 uczestników, najbardziej aktywni inwestorzy giełdowi.
Ponad 100 spółek giełdowych
Ponad 20 wykładów
3 panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji giełdowej
Znani analitycy na wyciągnięcie ręki.

 
Konferencja WallStreet – wydarzenie roku na rynku kapitałowym
         Już 29 maja 2015 r. rozpocznie się 19 edycja Konferencji WallStreet – największego spotkania inwestorów w tej części Europy, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Przez trzy dni przedstawiciele spółek, instytucji państwowych, organów nadzoru, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, ekonomiści i analitycy dyskutować będą o sytuacji i perspektywach rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz o zachodzących zmianach w jego najbliższym otoczeniu.
Data organizacji konferencji jest wyjątkowa – dynamicznie zmiany na światowych parkietach, rynku walutowym, zaostrzająca się sytuacja geopolityczna karzą postawić niezwykle istotne pytanie: „dokąd rynek zmierza?”. Czy światowe giełdy podążą za panującą na Wall Street hossą, czy raczej poddadzą się negatywnym wpływom problemów z jakimi boryka się Europa. Czy krach na rynku franka oraz osłabiająca się pozycja europejskiej waluty przywrócą wiarę w inne walory, na które zwrócą uwagę inwestorzy, jak na przykład złoto? Czy wreszcie konflikt na wschodzie Europy jest w stanie poważniej zatrząść światowymi rynkami finansowymi?
W trakcie 3-dniowej konferencji zaproszeni goście, wykłądowcy, paneliści oraz osoby biorące udział w dyskusjach postarają się w trakcie paneli dyskusyjnych, debat, wykładów i szkoleń odpowiedzieć na powyższe pytania oraz znaleźć konstruktywne rozwiązania problemów z jakimi przychodzi i z pewnością przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć.
Goście konferencji WallStreet
Gościem specjalnym tegorocznej edycji Konferencji będzie Zbigniew Jakubas, założyciel Grupy Kapitałowej MULTICO S.A., multibranżowy inwestor. Swoim doświadczeniem i wiedzą w trakcie konferencji podzielą się z uczestnikami także m.in.: Przemysław Kwiecień – Główny Ekonomista X-Trade Brokers, Jacek Maliszewski –agłówny ekonomista DMK, Tomasz Zaleśkiewicz – profesor psychologii biznesu, Wojciech Białek – główny analityk CDM Pekao SA, a także Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych czy RafałRGlinicki, założyciel VSA Trader i dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu „Word Top Investor”.
„Konferencja WallStreet już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku kapitałowym, dlatego też co roku staramy się powiększać zarówno grono uczestników, jak i zaproszonych gości oraz partnerów biznesowych. Te trzy niezwykle dynamicznie zapowiadające się dni traktujemy jako wyjątkowy czas i niepowtarzalną szansę do spotkań, dyskusji, wymiany poglądów, a także – co wobec dynamicznie zmieniającego się otoczenia kluczowe – do diagnozowania wyzwań przed jakimi stoi cały sektor i wszyscy jego uczestnicy. Drugą funkcją konferencji jest możliwość przekazania uczestnikom szczegółowych tajników i unikalnej wiedzy dotyczącej inwestowania oraz stosowanych strategii, zachodzących na rynku procesów oraz dostępnych dla wszystkich inwestorów narzędzi”- mówi Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
Konferencja WallStreet odbędzie się w dniach 29-31 maja w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dzień wczesniej, 28 maja będzie miało miejsce także wydarzenie towarzyszące konferencji – całodniowy live trading z Birgerem Schäfermeierem.  
„Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do aktywnego uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowo opracowany program, zaproszeni goście oraz ogólna atmosfera tego wydarzenia, a także wyjątkowo urocze miejsce jakim są Karkonosze i sam Karpacz gwarantują, że nie będzie to czas stracony”- dodaje Jarosław Dominiak.
Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.sii.org.pl/ws19
Partnerzy Strategiczni: PZU SA i Grupa Azoty.
Głównymi partnerami Konferencji są: Energa, KGHM, Tauron Polska, PKO Dom Maklerski, Enea oraz Traders Center, natomiast partnerami organizacyjnymi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz KDPW_CCP.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Karpacza – Radosław Jęcek.
Partnerzy: DM BOŚ, XTB, HFT Brokers, WH Selfinvest, LW Bogdanka, Ambra, Unimot Gaz, IMS, MakoLab.
Partner wspierający: VSA Trader
Główni partnerzy medialni: Onet.pl oraz Biznes.pl.
Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, PAP Biznes, Equity Magazine, Profit Journal, WBJ Observer, Forex Club, Comparic.pl.

PM/28.05.2015 r./

Konferencja WallStreet: 29-31 maja 2015 r. Karpacz