powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

„Mamo! Tato! Karpacz co Ty na to?” - nowy przewodnik dla rodzin z dziećmi


Jakie są najciekawsze szlaki i trasy spacerowe do rodzinnych wędrówek?
Jakie atrakcje sprawią, że nawet dorosły obudzi w sobie ciekawość dziecka?
Jakie rodzinne wydarzenia i imprezy czekają na Was w Karpaczu przez cały rok?

Tego dowiecie się z najnowszej publikacji, która właśnie dotarła do nas z drukarni! :)

Konsekwentnie kreując ofertę Karpacza dla rodzin z dziećmi wydaliśmy przewodnik „Mamo! Tato! Karpacz co Ty na to?” opracowany w oparciu o teksty przygotowane przez mamę – przewodnika sudeckiego i wzbogacony twórczością mieszkańców Karpacza – pani Marii Nienartowicz i pana Marka Głowackiego. Oprawę graficzną stworzyli Krzysztof Marciniak i Michał Stachowiak. W środku każdego z przewodników znajduje się pocztówka z pozdrowieniami z Karpacza, którą można wysłać by podzielić się wrażeniami z wyjazdu z bliskimi.

Publikacja dostępna jest w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i czeskiej. Turyści mogą otrzymać ją bezpłatnie w Informacji Turystycznej (ul. Konstytucji 3 Maja 25) oraz Referacie Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego (ul. Konstytucji 3 Maja 54, budynek B). Wersje elektroniczne dostępne są pod adresem http://www.karpacz.pl/do-pobrania

Publikacja została wydana w ramach projektu „Promocja bez granic” współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

„Mamo! Tato! Karpacz co Ty na to?” - nowy przewodnik dla rodzin z dziećmi