Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
26 Maj 2021

Narodowy Spis Powszechny


Od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny.

Każdy ma obowiązek dokonania samospisu przez internet!*

Adres strony do samospisu: https://spis.gov.pl/

Lista pytań w NSP 2021

Nie czekaj, spisz się zanim zadzwoni do Ciebie rachmistrz – masz wtedy szansę na nagrody w Loterii NSP2021!

Rachmistrzowie będą dzwonić z poniższych numerów telefonu. Na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl uruchomiona została także aplikacja Sprawdź tożsamość rachmistrza. Respondent w trakcie wywiadu ma możliwość potwierdzenia tożsamości rachmistrza wprowadzając informacje, które uzyska od rachmistrza tj. jego imię, nazwisko oraz 3 wybrane cyfry identyfikatora z pozycji wylosowanych przez system.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

10 PORAD SPISOWYCH DLA SENIORÓW

* Osoby nieposiadające dostępu do internetu mogą dokonać samospisu na przygotowanym do tego stanowisku na terenie Urzędu Miejskiego w Karpaczu.
* Osoby nieposiadające dostępu do internetu i niemogące spisać się na stanowisku na terenie Urzędu Miejskiego w Karpaczu mogą spisać się przez telefon pod numerem telefonu: 22 279 99 99

Więcej informacji dostępnych na stronie https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem telefonu: 75 76 18 611

Narodowy Spis Powszechny