Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

PARK BAJEK

Baśniowa kraina na Wilczej Porębie.

Oferta skierowana jest głównie dla rodzin z dziećmi. Park Bajek to sposób na przeniesienie się do bajkowego świata i aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Pośród leśnych ścieżek odkrywać będziecie chatki, z których każda stanowi inną bajeczną opowieść. Można tu spotkać m.in. Królową Śniegu, Calineczkę, Śpiącą Królewnę i Kopciuszka. Przy każdej z chatek dzieci rozwijają swoją wyobraźnie słuchając nagrań z treścią bajki i obserwując wspaniale wykonane ruchome lalki.

Poza bajecznymi domkami na terenie parku znajduje się duży plac zabaw z nowoczesnymi konstrukcjami. Dzieci mogą wspiąć się na szczyt miniaturowej Śnieżki i dotknąć kamiennej makiety obserwatorium meteorologicznego. Pod górką znajduje się specjalny tunel, w którego wnętrzu ukryty jest "Skarb Ducha Gór". Sporą frajdą są także gry wodne.

Przy parku działa letni tor zjazdowy (Summer Tubing). Na specjalnych pontonach mogą zjeżdżać zarówno dzieci, jak i dorośli.

FILM PROMUJĄCY:  www.youtube.com/watch?v=_60AuynFwXQ

PARK BAJEK
ul. Wilcza 2, 58-540 Karpacz
(w pobliżu stoku Relaks, przy Pensjonacie Przystanek Bavaria)
tel. 783 959 868, 726 310 704, 75 72 205 05, 882 912 292
e-mail: tom.stanek@gmx.de
https://www.facebook.com/parkbajek

Godziny otwarcia: atrakcja czynna od 1 kwietnia do 31 października  w godz. od 10.00 do 18.00 (w sezonie zimowym zamknięte)
Ceny biletów: dziecko - 25,00 zł,  dorosły - 20 zł
BILET WAŻNY CAŁY DZIEŃ!

MapaPokaż noclegi i restauracje w odległości