powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

PARKowanie pod Lipą - PARK nauki


W tym roku zaPARKujemy w Karpaczu aż 4 razy! Spotkamy się 8, 15, 22 i 29 lipca, a jak na lipiec przystało - oczywiście pod Lipą :) Specjalnie dla Was stworzymy PARK nauki, PARK rozgrywek, PARK kreatywności i PARK sztuki!

Na początek prawdziwa bomba! Kłęby dymu, potoki pienistej lawy i tajemnicze różnokolorowe fiolki - wszystko to czeka na Was już w najbliższą sobotę.

Park przy Lipie Sądowej zmieni się w prawdziwy PARK nauki, w którym znajdziecie m.in. kolorowe labolatorium, eksperymenty, pokazy naukowe, warsztaty i konkursy z nagrodami.

Część warsztatowa imprezy potrwa do godz. 18:00.

Wieczorem bluesowe brzmienie zespołu JJ Band.

Zapraszamy małych i dużych odkrywców! ZaPARKujcie razem z nami!

W tym roku będą z nami Ogrody Doświadczeń. Humanitarium, IQuest, Karkonoski Park Narodowy, Huta Szkła Kryształowego JULIA, Karkonosze.eu, Granna, LGD Partnerstwo Ducha Gór, Karkonosze SLOW, Skarby Ziemi JUNA w Dworze Liczyrzepy, Klocki z Charakterem - Interaktywna wystawa klocków w Karpaczu, Miejskie Muzeum Zabawek ze zbiorow Henryka Tomaszewskiego i Miejska Biblioteka Publiczna w Karpaczu.

U nas atrakcje dla małych i dużych, dlatego nie zabraknie też wakacyjnych koncertów - J.J. Band, Centrala 57, spektakli i występów Kabaret Weźrzesz.

PR /06.07.2017/

PARKowanie pod Lipą - PARK nauki