Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
17 Gru 2013

Plebiscyt Sportowiec roku 2013

Gazeta Wrocławska ogłosiła plebiscyt na sportowca roku 2013. Wśród nich jest mieszkaniec Karpacza Kuba Dukowicz, który został tegorocznym Mistrzem Świata Juniorów w Mountain


Gazeta Wrocławska ogłosiła plebiscyt na sportowca roku 2013. Wśród nich jest mieszkaniec Karpacza Kuba Dukowicz, który został tegorocznym Mistrzem Świata Juniorów w Mountainboardzie. Głosowanie potrwa do 2 stycznia 2014 roku.
Zwycięzcy plebiscytu otrzymają statuetki, które zostaną wręczone na Balu Sportowca, który odbędzie się 25 stycznia 2014 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Głosować można na kuponach zamieszczanych w każdy piątek w "Gazecie Wrocławskiej" lub esemesem.

Jakub Dukowicz z Karpacza, mountainboard, SMS o treści SRJG. 23

http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/2057754,plebiscyt-sportowiec-roku-2013-wybieramy-najlepszego,id,t.html

 

 

PM /17.12.2013/

Plebiscyt Sportowiec roku 2013