powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
5.02.2020

Projekt Zima TVN w Karpaczu


W najbliższy weekend 8-9 lutego Karpacz po raz kolejny odwiedzi Projekt Zima TVN. Sprawdźcie co na Was czeka!


W samym środku zimy, na przełomie ferii poszczególnych województw, w stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar po raz kolejny gościć będzie ekipa TVN. W trakcie wydarzenia przygotowano mnóstwo niespodzianek, aktywności i zabawy, a wszystko w rytm muzyki serwowanej przez DJ Daaz!

Miasteczko zlokalizowane w górnej części stoku przy szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz otwarte będzie w sobotę i niedzielę w godz. 9:00-16:00.

Szczegółowy program:
9.00 Otwarcie strefy Projekt Zima
9.30 – 12:00 Animacje i konkursy z nagrodami przy namiocie TVN
10:00 – 11:00 Zajęcia z instruktorami (grupa 1)
12.00 – 13.00 Spotkanie z Darią Ładochą i Tomaszem Jakubiakiem – wywiad poprowadzi Bartek Jędrzejak z Dzień Dobry TVN - możliwość zadawania pytań, zdjęcia i autografy
12:00 – 13:00 Zajęcia z instruktorami (grupa 2)
13.00 – 15:30 Animacje i konkursy z nagrodami przy namiocie TVN
13:00 – 14:00 Zawody w slalomie
14:00 – Ogłoszenie wyników slalomu i wręczenie nagród
14:00 – 15:00 Zajęcia z instruktorami (grupa 3)
16.00 – Zamknięcie strefy

Dodatkowe atrakcje:
• możliwość darmowego wypożyczenia i testowania nart HEAD – namiot HEAD
• darmowa szkółka narciarska i snowboardowa dla dzieci – zapisy w namiocie TVN
• fotobudka Player
• muzyka na stoku – DJ Daaz
• strefa chill – leżaki, gorąca herbata Loyd

Gwiazdy TVN obecne w strefie Projektu Zima w Karpaczu:
Daria Ładocha – promotorka zdrowego odżywiania, popularna blogerka kulinarna, trener żywieniowy oraz zwyciężczyni programu Agent Gwiazdy 2. Możemy ją oglądać w Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzi kącik kulinarny. Nowa prowadząca „Ameryka Express” – wiosną na antenie TVN.
Tomasz Jakubiak - poprowadzi w Food Network nowy program kulinarny! W „Sztuce mięsa” przedstawia proste i praktyczne przepisy na najlepsze dania mięsne.

Na miejscu spotkać będzie można również Macieja Dolegę, który na bieżąco będzie relacjonował w TVN24 sytuację pogodową w Karpaczu.

Jeśli nie możecie być z nami w ten weekend to zapraszamy przed ekrany telewizorów. Na antenach TVN24, TVN24 BIS i oczywiście w programie Dzień Dobry TVN przez cały weekend emitowane na żywo będą relacje i wejścia wprost z narciarskich stoków i miasteczka Projektu Zima.

Czekamy też na Wasze relacje z Projektu Zima w social mediach! Oznaczajcie i tagujcie: #projektzimatvn @projektzimatvn!

UWAGA: Wszystkie osoby znajdujące się na terenie stoku narciarskiego Winterpol Karpacz Biały Jar w dniach 08-09.02.2020 r. wyrażają zgodę i udzielają prawa na użycie swojego wizerunku w telewizji i Internecie, jak również wyrażają zgodę i udzielają prawa na użycie swojego wizerunku w formie zdjęć wykonywanych w trakcie organizowanej imprezy Projekt Zima.

Projekt Zima TVN w Karpaczu