powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
17.07.2018

Wakacyjna foto-akcja „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”


Wakacje w pełni, pora więc na naszą wakacyjną foto-akcję „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”. Jeśli planujecie urlop na końcu świata, tourne po zabytkach Europy lub udział w jakimś kultowym wydarzeniu koniecznie zabierzcie Karpacz ze sobą! :) Przyłączcie się do nas i wspólnie promujmy nasze miasto!

Co tydzień czekamy na zdjęcia z wakacji, na których towarzyszy Wam herb lub logo miasta. Możecie wykorzystać gadżet lub sami stworzyć odpowiedni kształt.

W każdą wakacyjną środę, na profilu Miasto Karpacz na Facebooku umieścimy najlepsze fotografie minionego tygodnia i poddamy je pod głosowanie. Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie zwycięzcą tygodnia, a jego ambasador otrzyma wyjątkowy zestaw gadżetów :) Będzie m.in. co założyć, do kogo się przytulić i czym otrzeć pot w upalne dni… ;)

Na zakończenie wakacji, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze jedno - najciekawsze, najbardziej oryginalne, esencjonalne i emocjonalne, które otrzyma nagrodę główną akcji – w tym roku, dzięki podpisanemu porozumieniu ze Świnoujściem zapraszamy Was na weekendowy pobyt dla dwóch osób do wyjątkowego Hotel & SPA „Trzy Wyspy”. Zadbamy też, żeby było się w co spakować!

Pamiętajcie, że to Wy mieszkańcy tworzycie największy potencjał naszego miasta i promujecie je najlepiej!

KARPACZ ZAWSZE GÓRĄ!

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych. Na zdjęciu może znajdować się wyłącznie osoba zgłaszająca zdjęcie. Zdjęcia należy przysyłać drogą mailową na adres promocja@karpacz.eu

Partnerem akcji jest Hotel*** Trzy Wyspy w Świnoujściu.

Wakacyjna foto-akcja „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij