powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
17.07.2018

Wakacyjna foto-akcja „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”


Wakacje w pełni, pora więc na naszą wakacyjną foto-akcję „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”. Jeśli planujecie urlop na końcu świata, tourne po zabytkach Europy lub udział w jakimś kultowym wydarzeniu koniecznie zabierzcie Karpacz ze sobą! :) Przyłączcie się do nas i wspólnie promujmy nasze miasto!

Co tydzień czekamy na zdjęcia z wakacji, na których towarzyszy Wam herb lub logo miasta. Możecie wykorzystać gadżet lub sami stworzyć odpowiedni kształt.

W każdą wakacyjną środę, na profilu Miasto Karpacz na Facebooku umieścimy najlepsze fotografie minionego tygodnia i poddamy je pod głosowanie. Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie zwycięzcą tygodnia, a jego ambasador otrzyma wyjątkowy zestaw gadżetów :) Będzie m.in. co założyć, do kogo się przytulić i czym otrzeć pot w upalne dni… ;)

Na zakończenie wakacji, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze jedno - najciekawsze, najbardziej oryginalne, esencjonalne i emocjonalne, które otrzyma nagrodę główną akcji – w tym roku, dzięki podpisanemu porozumieniu ze Świnoujściem zapraszamy Was na weekendowy pobyt dla dwóch osób do wyjątkowego Hotel & SPA „Trzy Wyspy”. Zadbamy też, żeby było się w co spakować!

Pamiętajcie, że to Wy mieszkańcy tworzycie największy potencjał naszego miasta i promujecie je najlepiej!

KARPACZ ZAWSZE GÓRĄ!

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych. Na zdjęciu może znajdować się wyłącznie osoba zgłaszająca zdjęcie. Zdjęcia należy przysyłać drogą mailową na adres promocja@karpacz.eu

Partnerem akcji jest Hotel*** Trzy Wyspy w Świnoujściu.

Wakacyjna foto-akcja „ZOSTAŃ AMBASADOREM KARPACZA”