powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
17.05.2018

Wspieramy siatkarską ekstraklasę z Dolnego Śląska


Impel Wrocław to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów siatkarskiej ekstraklasy. Wpływ na to miały medale mistrzostw Polski zdobywane w ostatnich latach. Klub wielokrotnie dostarczał nam wspaniałych emocji podczas Turnieju Narodów w Karpaczu.
Teraz to my, kibice, poprzez udział w akcji „Siła w zielonym”  możemy pomóc w utrzymaniu klubu w Lidze Siatkówki Kobiet w kolejnym sezonie. Celem akcji jest zebranie 100 000 zł, które pozwolą na start Impelu Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. Zebrane środki zostaną przeznaczone na spełnienie wymogów licencyjnych i przygotowanie do trudnego sezonu.
„Siła w zielonym” to niepowtarzalna okazja m.in. na:  ufundowanie biletów dla podopiecznych z domu dziecka, trening siatkówki plażowej z Magdaleną Stasiak, oryginalną koszulkę treningową kapitan reprezentacji Polski - Agnieszki Kąkolewskiej, srebrny medal mistrzostw Polski, zestaw kibica, piłkę Mikasa z autografami, zestaw fan kart zawodniczek oraz wiele innych siatkarskich „smaczków”.
Warto pomóc! Siła w Zielonym!

Szczegóły akcji: https://fans4club.com/project-impel.
Impel Wrocław, Klub Kibica Impel Wrocław

 

Wspieramy siatkarską ekstraklasę z Dolnego Śląska