powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
17.05.2018

Wspieramy siatkarską ekstraklasę z Dolnego Śląska


Impel Wrocław to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów siatkarskiej ekstraklasy. Wpływ na to miały medale mistrzostw Polski zdobywane w ostatnich latach. Klub wielokrotnie dostarczał nam wspaniałych emocji podczas Turnieju Narodów w Karpaczu.
Teraz to my, kibice, poprzez udział w akcji „Siła w zielonym”  możemy pomóc w utrzymaniu klubu w Lidze Siatkówki Kobiet w kolejnym sezonie. Celem akcji jest zebranie 100 000 zł, które pozwolą na start Impelu Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. Zebrane środki zostaną przeznaczone na spełnienie wymogów licencyjnych i przygotowanie do trudnego sezonu.
„Siła w zielonym” to niepowtarzalna okazja m.in. na:  ufundowanie biletów dla podopiecznych z domu dziecka, trening siatkówki plażowej z Magdaleną Stasiak, oryginalną koszulkę treningową kapitan reprezentacji Polski - Agnieszki Kąkolewskiej, srebrny medal mistrzostw Polski, zestaw kibica, piłkę Mikasa z autografami, zestaw fan kart zawodniczek oraz wiele innych siatkarskich „smaczków”.
Warto pomóc! Siła w Zielonym!

Szczegóły akcji: https://fans4club.com/project-impel.
Impel Wrocław, Klub Kibica Impel Wrocław

 

Wspieramy siatkarską ekstraklasę z Dolnego Śląska

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij