powrót ical
drukuj     rozmiar tekstu - +

Spektakl "SELFIE.com.pl"

Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski w Karpaczu
3 Sie 2018 21:00
3 Sie 2018 23:00

Spektakl SELFIE.com.pl

Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski zaprasza Państwa na komedię “SELFIE.com.pl”  w reżyserii Marii Seweryn.
 
GWIAZDORSKA OBSADA: Julia KAMIŃSKA, Filip BOBEK, Piotr ZELT, Dorota POMYKAŁA
 
Już 03 sierpnia o godz. 21:00, tylko i wyłącznie na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
 
Rezerwacja biletów: 533 509 857
 

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom.

Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.

Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.

Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawełka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł i spotyka się z Brygida, która udaje Julię.

Zanim dojdzie do happyendu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygida i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

PIOTR JASEK