powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
10.07.2018

Strażacka sobota w Karpaczu


W sobotę 7 lipca pod Śnieżkę zjechały jednostki Straży Pożarnej za sprawą organizowanego już po raz kolejny Pikniku Strażackiego. Piknik, przy dźwięku syren, rozpoczęła parada i prezentacja wozów strażackich, wśród których znalazły się zarówno sprzęty bardzo nowoczesne jak i zabytkowe perełki. Strażacy przygotowali dla uczestników liczne pokazy ratownictwa medycznego, prezentacje specjalistycznego sprzętu oraz konkursy z nagrodami. Najwięcej emocji wśród dzieci i dorosłych wzbudzały zabawy z użyciem hydronetek, sprzętu hydraulicznego oraz pokazy przygotowane przez najmłodszych Strażaków :)

Dziękujemy Dziecięcej Drużynie Pożarniczej OSP Wieruszów i Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej z Karpacza za przeprowadzenie animacji i pokazów strażackich oraz Orkiestrze Dętej z Lubawki i Orkiestrze Dętej OSP Jeziora Wielkie za oprawę muzyczną pikniku.

Zapraszamy za rok!

PR/10.07.2018/

Strażacka sobota w Karpaczu

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij