Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
23 Kwi 2021

Survival Race KIDS w Karpaczu - ZMIANA TERMINU


Z uwagi na przedłużenie obostrzeń związanych z pandemią, w trosce o komfort i bezpieczeństwo małych uczestników, Survival Race KIDS w Karpaczu został przeniesiony z terminu 1-2 maja 2021 na 22-23 maja 2021.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i zostały automatycznie przeniesione na nowy termin - 23 maja 2021 (niedziela) - te same godziny, na które zapisaliście swoje pociechy.

W przypadku chęci zmiany godziny startu dziecka lub braku możliwości startu w nowym terminie, prosimy o kontakt z organizatorem.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej - na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.
Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody - rampy. Na trasie nie zabraknie błota - dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz gadżety i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Zaszczep sportowego bakcyla od najmłodszych lat i pokaż swojemu dziecku, że zdrowa aktywność fizyczna nie musi być nudna!

Miejsca są limitowane! Zapisz swoje dziecko: www.survivalrace.pl/kids

Survival Race KIDS w Karpaczu - ZMIANA TERMINU