powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
3.12.2018

Świąteczna metamorfoza Karpacza


Karpacz ozdobiliśmy i rozświetliliśmy 300 dekoracjami latarniowymi w 5 różnych wzorach.
Tradycyjne 10-metrowe bożonarodzeniowe drzewo stanęło jak co roku na deptaku. Ozdobiona 500 sztukami różnokolorowych bombek choinka migocze ponad 10 tysiącami świateł. Wspaniale prezentuje się na tle dynamicznej zimowej projekcji – wirujących śnieżynek w poświacie koloru magenta – która po raz pierwszy ozdobiła elewację ratusza.
Nowe iluminacje ustawiliśmy także w parku przy Zaporze na Łomnicy. Mieszkające tam figury leśnych zwierząt: niedźwiedź, wilk i jeleń zyskały nowych, świetlnych towarzyszy, a otaczające je drzewa iglaste – srebrzystą ledową oprawę. W parku przy ul. Mickiewicza świeci czterometrowa przestrzenna bombka. Obok niej zaparkowały świąteczne sanie z galopującym reniferem, wprost stworzone do pamiątkowych rodzinnych zdjęć.
Świąteczno-noworoczny charakter za sprawą nietypowej dekoracji latarniowej przypominającej wybuchające fajerwerki zyskały też: Rondo Biały Jar oraz skwery przy ulicy Konstytucji 3 Maja i Karkonoskiej. Wjazd do tunelu pod stokiem Kolorowa został ozdobiony śnieżynkami o złotym i srebrnym blasku.
Na skwerze przy ul. Kowarskiej wita znany Wam już napis KARPACZ. Iluminowana rzeźba z literą „A” przypominającą logo miasta składa się z 8 500 świateł LED.
Cała iluminacja Karpacza to 225 tysięcy energooszczędnych punktów świetlnych.

Zdjęcia: Rafał Kotylak

PR/3.12.2018/

Świąteczna metamorfoza Karpacza

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij