Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
14 Lis 2023

VisitKarkonosze – regionalna gra planszowa

Wejdźcie do świata ciekawostek, niezwykłych zjawisk, barwnych opowieści i przyrodniczych osobliwości...


Duch Gór siedząc na najwyższej górze, strącił nieopatrznie garniec ze swymi klejnotami. Rozsypały się po całej krainie. Czym prędzej pomóżcie je zebrać! Może zyskacie życzliwość Ducha Gór i się nie rozgniewa?

Podążając przez Krainę Ducha Gór ścieżką usianą niezwykłościami, trafiacie co i rusz na wskazówki, zagadki i zadania. Skryte są pod kodami QR — Duch Gór jest prastary, ale nie są mu obce nowoczesne technologie. Skanujcie kody smartfonem, odkrywajcie karty z tajemnymi znakami, zbierajcie do sakiewek klejnoty i poznawajcie przepiękną krainę Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich, Rudaw Janowickich i Kotliny Jeleniogórskiej.

Przemierzając na rowerze, autem, na nartach i pieszo bogatą w atrakcje, osobliwości i ciekawostki okolicę — bawcie się i uczcie.

Gra planszowo-internetowa dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dedykowana 4 graczom, lecz może grać od 2 do 6 osób. Aby w pełni docenić jej walory, niezbędny jest smartfon z dostępem do Internetu.

Pomysłodawcą gry jest Porozumienie Gmin Powiatu Karkonoskiego. Opracowana przez zespół pracowników ds. promocji i turystyki miast i gmin z powiatu. Bajkową grafikę wykonała Matylda Konecka, a Wydawnictwo Ad Rem z Jeleniej Góry jest producentem i wyłącznym dystrybutorem gry.

Grę można kupić:

• w Jeleniej Górze w Wydawnictwie Ad Rem przy al. Wojska Polskiego, w Tramwaju na Placu Ratuszowym oraz w Księgarni BK przy ul. Długiej
• w Szklarskiej Porębie w Informacji Turystycznej przy ul. Jedności Narodowej 1a i Księgarni LIBRA przy ul. Jedności Narodowej 10
• w Karpaczu w Informacji Turystycznej przy ul. Konstytucji 3 Maja 25 i księgarni EMAKS przy ul. Konstytucji 3 Maja 52

Gra jest dostępna również w sklepie on-line Wydawnictwa Ad Rem.

VisitKarkonosze – regionalna gra planszowa