powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Wakacyjna foto-akcja "Zostań ambasadorem Karpacza"


Sezon wakacyjny w pełni, przypominamy więc o drugiej edycji naszej wakacyjnej foto-akcji „Zostań ambasadorem Karpacza”!

Jeśli planujecie urlop na końcu świata, tourne po zabytkach Europy lub udział w jakimś kultowym wydarzeniu przyłączcie się do nas i promujcie swoje miasto!

Czekamy na zdjęcia z wakacji, na których jest z Wami Karpacz. Na fotografii musi znaleźć się herb lub logo miasta. Możecie wykorzystać nasz gadżet lub sami stworzyć odpowiedni kształt.

W każdą wakacyjną sobotę, na profilu Miasto Karpacz na facebooku umieszczamy najlepsze fotografie z minionego tygodnia i poddajemy je pod głosowanie. Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostaje zwycięzcą tygodnia, a jego ambasador otrzymuje koszulkę techniczną Karpacza z najnowszej, limitowanej kolekcji :)

Na zakończenie wakacji, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze jedno - najciekawsze, najbardziej oryginalne, esencjonalne i emocjonalne, które otrzyma nagrodę główną akcji – weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Gołębiewski w Wiśle!

To Wy mieszkańcy tworzycie największy potencjał naszego miasta i promujecie je najlepiej!

KARPACZ ZAWSZE GÓRĄ!

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych. Zdjęcie musi być wykonane w sposób umożliwiający identyfikację miejsca jego wykonania. Zdjęcia należy przysyłać drogą mailową na adres promocja@karpacz.eu

Partnerem akcji jest Hotel Gołębiewski Karpacz.

Wakacyjna foto-akcja Zostań ambasadorem Karpacza