powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
10.05.2019

Wernisaż wystawy prac artystów z Wołowa


Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac artystów z Wołowa: Danuty Arendarskiej, Renaty Niedźwieckiej oraz Ryszarda Loksia.

Wernisaż odbędzie się 11 maja 2019 r. (sobota) o godz. 17.00 w Miejskim Muzeum Zabawek w Karpaczu.

Danuta Arendarska
Nauczyciel i instruktor plastyk, tworzy i wystawia swoje obrazy od 1971r. Pracując na przemian w szkołach i domach kultury jest animatorem twórczości dorosłych plastyków, młodzieży i dzieci. Swoją twórczością na stale wpisała się w artystyczny krajobraz Wołowa i Brzegu Dolnego. Maluje pejzaże, martwe natury, portrety, kompozycje abstrakcyjne, czasami też sięga po kopiowanie dzieł mistrzów. Jej pejzaże jawią się nam jako zjawisko, fenomen natury.
Brała udział w wielu plenerach i wystawach w środowisku lokalnym, we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Świdwinie i Buchholz. Jej obrazy znajdują się u odbiorców indywidualnych w Polsce, Niemczech, Szwecji, Kanadzie, USA i Australii.

Renata Niedźwiecka
Maluje amatorsko w wolnych chwilach. Samouk, który inspiruje się malarstwem znanych polskich i światowych malarzy. Naśladuje i podziwia wybitnych malarzy, którzy potrafią i dążą do doskonałości, malują fotograficznie otaczający świat. Uwielbia malować to co zachwyca, inspiruje, co zwykłe i bliskie, wielkie i wzniosłe. W latach 2000-2003r otworzyła w Wołowie galerie Emanueli, w której wystawiane były prace lokalnych malarzy, artystów, plastyków.

Ryszard Lokś
Wieloletni mieszkaniec Wołowa. Były uczeń Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Jego głównym mentorem był nieżyjący już wybitny artysta Zbigniew Paluszak. W malarstwie inspiruje się przede wszystkim przyrodą. Stosuje różnorodne techniki- olej, akwarele, akryl i pastel. Brał udział w wielu wystawach grupowych i indywidualnych.

PR /10.05.2019/

Wernisaż wystawy prac artystów z Wołowa

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij