powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Wielki finał PARKowania pod Lipą


W sobotę (29 lipca) obyła się ostatnia, tegoroczna edycja PARKowania pod Lipą. Tym razem miejski park zamienił się w prawdziwy PARK sztuki, z różnymi jej formami. Dzieci mogły bezpłatnie wziąć udział w warsztatach teatralnych, cyrkowych czy plastycznych, które okazały się doskonałą zabawą i prawdziwą gimnastyką dla ciała i umysłu!

Jak wiadomo, teatr i cyrk to wielka różnorodność form, więc dzieci mogły spróbować swoich sił m.in. w chodzeniu po linie, żonglerce, chodzeniu na szczudłach czy animowaniu kukiełek. Podczas warsztatów plastycznych można było tworzyć dzieła z gliny, malować na łupku, szyć serduszka i wyplatać mandale z włóczki. Powstałe prace były niewątpliwie małymi dziełami sztuki, a dla turystów dodatkowo oryginalną pamiątką z wakacji w Karpaczu.

Na uczestników czekały też Karkonoskie Tajemnice, które przybliżały dzieciom legendy związane z Karkonoszami oraz stoisko Interaktywnej Wystawy Modeli z Klocków Lego, gdzie powstawały małe plastikowe dzieła.

Podczas imprezy odbyły się dwa występy w tłumie, które bawiły i angażowały zarówno małych jak i dużych – występ ekscentrycznego Clowna Tobiego oraz spektakl Teatru Avatar „Górskie opowieści o bajkowych kłopotach”

Na kolejne PARKowanie pod Lipą zapraszamy za rok – oczywiście w lipcu!

PARKowali z nami: Cichy Teatr, Teatr Avatar, Karkonoskie Tajemnice, Muzeum Zabawek, Agata Makutynowicz, Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków Lego, KręcęLODY.pl, Lody Wanda, Słodkie Centrum

PR /31.07.2017/

Wielki finał PARKowania pod Lipą