powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
25.01.2016

Wystawa w "Galerii u Musa" w Karpaczu

Wernisaż wystawy zbiorowej członków Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego


W dniu 22 stycznia br. w nowej „Galerii u Musa” w Karpaczu przy ul. Parkowej 1 odbył się wernisaż wystawy zbiorowej członków Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wernisaż uroczyście otworzyli Burmistrz Karpacza Pan Radosław Jęcek oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Ewa Walczak. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Miejskiej, zaproszeni goście oraz autorzy prezentowanych zdjęć. Wystawa potrwa do dnia 25 lutego 2016 r.

Już teraz zapraszamy na wernisaż następnej wystawy w „Galerii u Musa” w dniu 26 lutego br. o godzinie 17.00. Tym razem będzie to wystawa autorska Pana Wojciecha Bykowskiego. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również autorów z Karpacza, którzy pragną pokazać swoje prace na kolejnych wystawach w galerii, która, mamy nadzieję, na stałe zagości na kulturalnej mapie Karpacza. Kontakt z opiekunem i organizatorem wystawy - tel. 698 521 342 .

Dziękujemy wszystkim przybyłym na wernisaż gościom oraz właścicielom i zarządcy obiektu za pomoc i przychylność w stworzeniu galerii.

Autorzy prezentowanych na wystawie zdjęć: Jacek Szczerbaniewicz, Jerzy Zając, Janusz Pytel, Daniel Gustowski, Piotr Matyga, Tadeusz Biłozor, Janina Peikert, Jolanta Wilkońska, Jerzy Wiklendt, Henryk Piotr Garbat, Jan Foremny, Robert Kwiatkowski, Tadeusz Olszewski, Marek Czeremski, Marek Rawski, Ryszard Literacki, Andrzej Borowski.  

Tekst: Henryk Piotr Garbat - Prezes Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Fot. Robert Kwiatkowski.

 

 

Wystawa w  Galerii u Musa w Karpaczu

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij