powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
15.05.2018

Zakończenie II edycji kursu samoobrony dla kobiet


14 maja br. zakończyła się w Karpaczu druga edycja programu prewencyjnego „Bezpieczna w swoim mieście”. Program realizowany był na wniosek Urzędu Miejskiego w Karpaczu przez Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze wspólnie z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji –IPA Region Jelenia Góra. Łącznie odbyło się 5 spotkań podczas których uczestniczki poznawały i ćwiczyły podstawowe techniki samoobrony oraz zasady pierwszej pomocy przedmedycznej. Odbyło się także spotkanie z psychologiem oraz specjalistą ds. prewencji kryminalnej Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze.
Głównym celem kursu samoobrony było przygotowanie mentalne i fizyczne jego uczestniczek, do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie.
Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję organizowaną w Karpaczu w przyszłym roku.

Certyfikaty ukończenia kursu samoobrony dla pań które nie uczestniczyły w ostatnich zajęciach są do odebrania w Urzędzie Miejskim w Karpaczu, Referat Informatyzacji, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, pokój 4, budynek „B”.

 

Zakończenie II edycji kursu samoobrony dla kobiet

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij