Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
28 Kwi 2014

Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze 29 i 30 kwietnia br. podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Uni


Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze 29 i 30 kwietnia br. podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Unii Europejskiej Polski i Czech. Impreza organizowana jest przez czeski rząd w Pradze na Strzeleckim Ostrowie. Szklarska Poręba i Karpacz zostały zaproszone przez Ambasadę RP w Pradze.
Przedstawiciele biur promocji Szklarskiej Poręby i Karpacza zaprezentują nasz region zachęcając mieszkańców Czech i turystów odwiedzających czeską stolicę do przyjazdu w Karkonosze.

Impreza ma charakter otwarty a jej program nastawiony jest przede wszystkim na rodziny z dziećmi oraz młodzież. W programie liczne występy, koncerty i wystawy. Wśród wystawców będą obecni również przedstawiciele innych 22 europejskich krajów i regionów turystycznych. Stoisko Karkonoszy będzie sąsiadowało z Austrią, Portugalią, Rumunią i Holandią.

Pracownicy Referatów Promocji Miasta zaprezentują atrakcje Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry i pozostałych miejscowości Karkonoskich. Na stoisku rozdawane będą materiały promocyjne w j. czeskim m.in. baza noclegowa, bajki o skrzatach Karkonoskich, foldery zapraszające na wspinaczkę skałkową, mapy Rowerowej Krainy, informatory i foldery turystyczne polecające atrakcje i wydarzenia z regionu.
Program: http://10let.eu/

PM / 28.04.2014/