powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +
28.05.2018

Szkolny Klub Sportowy


Informujemy, że po raz drugi na terenie Gminy Karpacz realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jest to działanie systemowe skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności realizowanej w formie zajęć prowadzonych przez nauczyciela wychowania fizycznego. Uczestnictwo w proponowanym przedsięwzięciu stwarza szansę wzbogacenia oferty sportowej szkoły i skierowania jej do szerszego kręgu dzieci i młodzieży szkolnej, niezależnie od ich wieku i sprawności fizycznej.
Zajęcia prowadzone w ramach programu SKS odbywają się w dwóch edycjach (wiosennej 29.01.2018-22.06.2018 i jesiennej 3.09.2018-30.11.2018) w wymiarze 2 razy w tygodniu, w 60-minutowych jednostkach treningowych, w grupach minimum 15 osobowych.
Więcej informacji dotyczących założeń projektu znajduje się na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl.

 

 

Szkolny Klub Sportowy

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij