Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B

powrót ical
drukuj     rozmiar tekstu - +

Wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Truchanowicza "Góry przez stare okno”

Miejskie Muzeum Zabawek ul. Kolejowa 3, Karpacz
17 Maj 2024 17:00
17 Maj 2024 18:00

Wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Truchanowicza Góry przez stare okno”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Truchanowicza pt. "Góry przez stare okno".

17 maja 2024 r. o g. 17.00 (piątek)

Wystawa będzie prezentowana: 17.05 - 24.06.2024

„Góry przez stare okno”

Wyobraź sobie wystawę fotograficzną, gdzie stare okno pełne jest fotografii, a każde z nich opowiada osobistą historię pasji, wspomnień i marzeń.
Każde zdjęcie jest jak okno dla Naszej duszy, otwierając przestrzeń na nasze najgłębsze uczucia i pragnienia. Poprzez te fotografie możemy podróżować w czasie, przenosząc się z powrotem do chwil, które kształtowały naszą pasję i zasilały nasze marzenia. To właśnie w takich miejscach, przed tymi starymi oknami, gdzie światło przeszłości miesza się z promieniami nadziei na przyszłość, możemy odnaleźć niezwykłą magię fotografii i mocy wspomnień.

Grzegorz Truchanowicz – fotograf.
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć jest to cytat, którym kieruję się od momentu, kiedy w wieku 15 lat opuściłem rodzinny dom. Zawsze lubiłem wyzwania i wyznaczcie sobie nowych celów. W trakcie swojego dotychczasowego życia postawiłem ich sobie dość dużo rezultaty były różne o niektórych nie warto wspominać. Jednak to one doprowadziły mnie do tego miejsca, w jakim dzisiaj jestem. Mam mnóstwo zainteresowań, które, na co dzień wykorzystuję w trudnej i codziennej rzeczywistości. Od 22 lat mieszkam w Karpaczu u podnóża Śnieżki to w tym magicznym miejscu życie pozwoliło mi zapuścić korzenie.