Wersja kontrastowa: Alt + Z
Przejdź do treści strony: Alt + X
Przejdź do nawigacji strony: Alt + C
Mapa Witryny: Alt + V
Wyszukiwarka: Alt + B
Za nami uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Ratowników Górskich w Karpaczu. Wczoraj świadectwa odebrali uczniowie klas VIII, a dziś upragnione wakacje rozpoczęli uczniowie klas I–VII.
Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie Stypendiów Burmistrza Karpacza. W tym roku wyróżnienie otrzymało 9 uczniów za swoje osiągnięcia. Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów oraz realizacji marzeń!
Ósmoklasistom życzymy powodzenia na nowych etapach edukacji, a wszystkim uczniom – bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji!
Dziękujemy nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za całoroczną pracę, zaangażowanie i codzienne wsparcie, dzięki którym uczniowie mogli rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności.