Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B


powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Przedszkola narciarskie

Przedszkola narciarskie
 
Szkoła M&M

Szkolenia w naszej szkole odbywają się głównie w formie indywidualnych zajęć z instruktorem, tzw. "jeden na jeden". Dzięki temu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz wysoką efektywność procesu nauczania. Szkolenie prowadzimy głównie na wyciągu taśmowym SunKid 100m oraz na wyciągu kanapowym Winterpol Karpacz który jest zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie szkółki. W zależności od poziomu umiejętności ucznia, dobieramy optymalny stok i wyciąg. Szkolenia narciarskie prowadzimy zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie miały założonych butów narciarskich na nogach jak i osób pragnących nabyć umiejętności jazdy sportowej i fun-carvingowej. Dzięki zastosowaniu lamp sodowych na stokach zajęcia w naszej szkole prowadzone są od 09:00 do 22:00.

stok: Winterpol Karpacz Biały Jar, ul. Turystyczna, Karpacz.
www.mmkarpacz.pl , tel. 601 334 433
 

SZKOŁA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU SKISPORT WAKOR

Nasza szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego znajduje się w Karpaczu w kompleksie narciarskim Karpacz Ski-Arena w budynku wyciąu na Kope. Tam prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W naszej ofercie znajdują się lekcje indywidualne, kilkuosobowe, a także dla grup zorganizowanych. Na miejscu posiadamy największą w Karpaczu wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz specjalny ogródek, dla początkujących o nazwie Kubusiowy Stok na którym znajduje się wyciąg taśmowy.

Kompleks Karpacz SKI-Arena, ul. Turystyczna 4
www.szkolanarciarstwa-wakor.pl, narty@wakor.pl, tel: +48 510 209 648, tel: +48 789 215 140

KARKONOSKA Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

Nasza szkoła mieści się przy Stacji Narciarskiej "Pod Wangiem" w Karpaczu, obok Hotelu "Gołębiewski". Szkoła Posiada licencję Polskiego Związku Narciarskiego oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów narciarstwa i snowboardu. Dwie Wypożyczalnie oferują najwyższej klasy sprzęt do uprawiania sportów zimowych: narty, snowboardy. W Kompleksie narciarski „Żółwik” dysponujemy: wyciągiem szkoleniowy wraz ze stokiem szkoleniowym gdzie w bezpieczny sposób można stawiać pierwsze kroki na nartach i snowboardzie, tor do jazdy na pontonach-snowtubing wraz z wyciągiem, oraz karuzelę do jazdy na nartach i dętkach śnieżnych. Dysponujemy również wysokiej klasy serwisem narciarsko-snowboardowym: maszynowym oraz ręczny.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!

Kompleks "Żółwik" ul. Szkolna 7, Karpacz
www.facebook.com/skikarpacz, www.skikarpacz.pl tel. 537 679 370

Lustyk Team Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach, snowboardzie dla dzieci na rożnych poziomach zaawansowania.  Nauczamy początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Doszkalamy, poprawimy sylwetkę w trakcie jazdy, oswajamy z jazdą sportową i w trudnych warunkach. Jazda na nartach i desce to nasza pasja. Dla osób początkujących przygotowaliśmy bezpieczne oddzielone od ruchu narciarskiego miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach i snowboardzie wraz z pomocami naukowymi. Program szkolenia oparty jest na aktualnym Programie Nauczania Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Snowboardu. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia i długoletni staż w nauczaniu. Na miejscu znajdziecie wypożyczalnie sprzętu zimowego w doborze którego fachowo Wam doradzimy.

Stok narciarski „Pod Wangiem”
ul. Szkolna 5a
58-540 Karpacz tel. 603 11 29 39