powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła

Dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła

Dotacja do zmiany sposobu ogrzewania w roku 2018

Informujemy, że na podstawie uchwały nr XVI/367/17 Rady Miejskiej Karpacza z dnia 8 września 2017 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Karpacz na zadanie pod nazwą "Ograniczenie niskiej emisji pochodzącej z lokalnych źródeł ciepła na terenie Gminy Karpacz" można ubiegać się o dofinansowanie związane z wymianą źródła ciepła zasilanego paliwem stałym na nowe, ekologiczne źródło ciepła.
W związku z powyższym osoby, które w roku 2017 oraz 2018 dokonały w budynkach lub lokalach mieszkalnych wymiany źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym na nowe, ekologiczne źródło, mogą składać wnioski o udzielenie dotacji celowej w kancelarii Urzędu Miejskiego w Karpaczu, ul. Konstytucji 3 Maja 54 do dnia 15 listopada 2018 r. do godziny 15.30 (decyduje data wpływu). Kompletne wnioski będą rozpatrywane według kolejności och złożenia.
Uchwałę oraz formularz wniosku o udzielenie dotacji celowej można pobrać ze strony internetowej Karpacza lub w Urzędzie Miejskim w Karpaczu w pokoju nr 12.

 

 

 


Pliki do pobrania:

  

 

 

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny:
  1. Administratorem podanych Ciebie danych będzie Burmistrz Karpacza, z siedzibą na ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
  2. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: umk-iod@karpacz.eu.
  3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Twoje dane będą przekazywane firmom informatycznym.
  5. Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres roku.
  6. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia.
  7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
  8. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanych przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobne doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania aktywności na stronie internetowej, by w ten sposób lepiej realizować akcje promocyjne.

Zamknij