Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V

Wyszukiwarka: Alt + B


powrót
drukuj     rozmiar tekstu - +

Karpacz+50

Karpacz+50

W ZWIĄZKU Z AKTUALNĄ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ ZAJĘCIA DLA SENIORÓW ZOSTAŁY ZAWIESZONE. O WZNOWIENIU ZAJĘĆ POINFORMUJEMY ODRĘBNYM KOMUNIKATEM.

Jest to lokalny program skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Program ten umożliwia mieszkańcom Karpacza uczestniczenie w bezpłatnych zajęciach informatycznych, ćwiczeniach rehabilitacyjnych oraz płatnych rekreacyjnych na basenie w Kompleksie Wczasowym Sandra Spa. Wstęp na basen dla osób zameldowanych w Karpaczu wynosi 20,00 zł. Można korzystać również z innych atrakcji m.in prowadzonego przez ratowników  areobiku wodnego.

Zajęcia informatyczne odbywają się w dwóch grupach dla osób początkujących i zaawansowanych. Pod okiem nauczyciela informatyki, osoby początkujące uczą się podstawowych zasad obsługi komputera. Natomiast Ci, którzy podstawy mają już opanowane poszerzają wiedzę i doskonalą swoje umiejętności wykorzystując możliwości internetu i programów komputerowych.

Ćwiczenia rehabilitacyjne prowadzone są dwa razy w tygodniu przez wykwalifikowanego instruktora. Rehabilitant czuwa nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń, które poprawić mają kondycję fizyczną i wspomogą leczenie istniejących dolegliwości narządów ruchu.
   
Zapisy na poszczególne zajęcia przyjmowane są przez osoby prowadzące, wykazane w harmonogramie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Dodatkowych informacji udziela Pani Monika Biskup-Adamczyk, tel. 75 76 19 592